Kohaletoimetamine

Tellitud kauba toimetame DPD kulleriga Ostja poolt märgitud aadressile, Ostja poolt valitud lähimasse DPD Pickup punkti, Itella SmartPOST või Omniva pakiautomaati.

Kulleriga koju või tööle

4,95 €, alates 35 € transport tasuta

Saadame kauba koostöös kullerfirmaga DPD Eesti Ostjale koju tellimusele järgneval tööpäeval kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Artnes OÜ arveldusarvele enne kella 13:00.

Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval peale kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

Tellimust edastades arvestage palun pakkide kättetoimetamise aegadega, mis on tööpäevadel 9:00-17:00ni. Kui Te olete sel ajal tööl, märkige Saaja andmetesse töökoha aadress, et tagada kauba kiire ja tõrgeteta kättetoimetamine.

DPD Pickup

2,50 €, alates 35 € transport tasuta

DPD Pickup on mugav viis tellida oma pakk just sinna, kuhu sulle kõige mugavam on. DPD Pickup'i valikus on nii pakiautomaadid kui ka pakipoed.

Koostöös DPD kullerfirmaga toimetame pakid kohale ka lähimasse DPD pickup punkti. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Artnes OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakipoodi juba järgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud tööpäeval peale kella 13:00, postitame tellimuse järgmisel tööpäeval ning kohale jõuab tellimus ülejärgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja pakipunkti jõuab kaup teisipäeval.

Itella SmartPOST pakiautomaat

Saatekulu vastavalt Itella SmartPOSTi tavahinnakirjale, alates 35 € transport tasuta

Saadame kauba koostöös Itella SmartPOSTiga Ostja poolt viidatud lähimasse SmartPOST pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Artnes OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00,toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas.

Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

Omniva pakiautomaat

Saatekulu vastavalt Omniva tavahinnakirjale, alates 35 € transport tasuta

Saadame kauba koostöös Omnivaga Ostja poolt viidatud lähimasse Omniva pakiautomaati. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud Artnes OÜ arveldusarvele tööpäeval enne kella 13:00, toimetatakse pakk sihtkoha pakiautomaati juba järgmisel tööpäeval. Saaremaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval, Hiiumaale 3 korda nädalas.

Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Ostja mobiiltelefonile SMS-teade ning isiklik uksekood. Kood tuleb sisesta pakiautomaati ning seejärel avaneb kapp Ostjale saadetud pakiga. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest.

TARNEAEG

Tellitud kauba saadame teele DPD Eesti kullerfirmaga ning AS Eesti Postiga (Omniva) üldjuhul juba samal tööpäeval. Orienteeruv tarneaeg on 1-3 päeva. Tavaliselt toimetatakse kaup kliendini aga juba järgmisel tööpäeval. Kui tellimus esitatakse laupäeval või pühapäeval, saadame kauba teele esmaspäeval ja kliendini jõuab kaup teisipäeval.

SmartPOST pakiautomaadi vahendusel saadetud kauba orienteeruv tarneaeg on samuti 1-3 päeva. Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati tavaliselt juba järgmisel tööpäeval, Saaremaale jõuavad pakid 1 päev hiljem ning Hiiumaale 3 korda nädalas. Jõulude eel ja kampaaniate järgselt võib tarneaeg pikeneda kuni 7 tööpäevale.