Tagastamine ja vahetamine

KAUBA VAHETAMINE

Teil on õigus tasuta kaupa ümber vahetada mõne teise mudeli või suuruse vastu 14-päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.

Saatke vahetatav kaup meile tagasi (juhendi vastavalt saamisviieile leiate allpool). Seejärel saatke meile avaldus info@beebiboom.ee

Vahetatav kaup ei tohi olla:

  • Kahjustatud
  • Rikutud
  • Kasutatud

Vahetatav kaup peab olema originaalpakendis, koos originaal etikettidega ja kandmata.

Kuidas tagastada, sain paki Omiva / Itella Smartpost

Palun pakendage kaup korrektselt.

Valige enda jaoks lähim või mugavaim pakiautomaat.

Pakiautomaadis valige “Paki tagastamine”, seejärel sisestage paki kättesaamiskoodi (mille saite telefonile paki jõudmisel  pakiautomaati) ning pakiautomaat avab õige kapiukse.

Pange saadetis kappi, sulgege uks ning toiming on tehtud.

Omnivast, AS Eesti post postkontorist ja Itella Smartpostist kliendi poolt saadetud tagastused jõuavad ARTNES OÜ-ni 14 päeva jooksul alates tagastamise hetkest.

ARTNES OÜ tagastab kliendi kontole raha 14 päeva jooksul alates kauba jõudmisest ARTNES OÜ-ni. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

Tagastuskoodi saab kasutada kauba tagastamisel või vahetamisel ainult ühekordselt. Kuna tarbijal on õigus kaupa vahetada või tagastada alates kauba kättesaamise päevast 14-päeva jooksul, on tal õigus kasutada ainult selleks ettenähtud ühekordset tagastuskoodi.

KUI KAUBAL ESINEB DEFEKT

Kui kaubal esineb puudus, tuleb sellest kohe teada anda meie klienditeenindusele info@beebiboom.ee

Puuduste puhul, mille eest vastutab beebiboom.ee, on tarbijal õigus nõuda selle toote parandamist, kauba vahetamist sama puudusteta mudeli vastu. Kui kaupa ei ole võimalik ümber vahetada või parandada, on tarbijal õigus nõuda raha tagasi.

Pretensiooni esitamise aeg on 2 aastat. Pretensiooni alla ei kuulu tooted, mis on läbikantud või toodet on rikutud/kahjustatud.

Pretensiooni esitamisega kaasnevatele küsimustele saate infot Tarbijakaitseameti koduleheküljelt.